Bicycle - Special Assortment Gaff MIX

Wzbogacenie twoich pokazów magicznych. 

Więcej szczegółów

39,00 zł brutto

Opis produktu

Typowa talia ma 52 karty- po trzynaście każdego koloru, tych jest cztery,a żeby było uczciwie, wszystkie mają jednakowe koszulki. Taliami takimi można skutecznie rozegrać partyjkę makao, postawić pasjansa, czy wygrać w pokera czyjeś mieszkanie. Takie karty znalazły zastosowanie w iluzjonistycznym rzemiośle, aczkolwiek trzeba się liczyć z tym, że nawet najbardziej zawiłe sztuczki kończyć się będą jedną ze wspomnianych, standardowych kart. 

A co powiecie na kartę która ma koszulkę na obu tronach? Albo kartę, która ma z jednej strony asa pik, a z drugiej króla kier? A może kartę 14 karo? Te i wiele, wiele więcej propozycji znajdziecie w talii Special Assortment. Każda osoba, która zajmuje się iluzją, pokazami magicznymi, powinna zainteresować się tym jakże wzbogacającym występy produktem, naturalnie, przygotowanym z dbałością o jakość godną marki Bicycle. 

Każde opoakowanie zawiera 52 karty, jedne są dwukolorowe, niektóre są po prostu czyste, innym brakuje kolorów, innym figur, a jeszcze inne mają wszystko, co nie idzie w parze konwencjonalną talią. Towar zarówno użytkowy jak i kolekcjonerski. 

 

Skład talii:
5 x double back blue/blue
5 x double back red/red
10 x blank face/blue back
10 x blank face/red back
5 x double back red/blue
6 x double face
5 x both side blank
6 x blank back/regular face 

Podobne produkty